Bize Ulaşın: (232) 265 55 55 - info@camkiranotomotiv.com

Honda Finans

HONDA FİNANS HİZMETİ

Honda ve müşterilerimizi bir adım daha yakınlaştıran Honda Finans sistemi Garanti Bankası, Koçfinans, Akbank ve Honda Türkiye’nin ortak projesi olan yepyeni bir finansman modelidir. Amacımız müşterilerimizin daha uygun şartlarda, hızlı ve kolay bir şekilde Honda sahibi olmalarını sağlamaktır. Honda Finans, daha uygun finansman seçenekleri ve kişiye özel esnek ödeme planlarını hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır.

Honda Finans avantajları nelerdir?

Honda  müşterilerine  özel finansal çözümlerin üretileceği Honda Finans ile, müşteriler bayiden çıkmadan, tüm kredi işlemlerini tamamlayıp, hayal ettikleri yeni Honda ürünlerine sahip olabilecekler.

Honda Finans’ta sıfır kilometre otomobil ve motosiklet ürünlerinin yanı sıra ikinci el araçlar, Honda sahiplerine özel aksesuarlar, yedek parça ve servis bakım ücretleri de kredilendirilmektedir.Honda Finans her bütçeye uygun esnek ödeme opsiyonları sayesinde çok çeşitli finansman alternatifleri sunabilmektedir.

Honda Finans ile müşterilerimiz peşinatlarını, vadeyi, taksit miktarlarını veya isterlerse balon ödemelerini kendileri belirleyebilir.

Honda Finans aracılığıyla sıfır kilometre araçlarda maksimum 48 aya kadar vadeli kredi kullanılabilmektedir. İkinci el araç alımlarında ise maksimum 36 ay vade uygulanmaktadır.

Bayimizin sizi aramasını istiyorsanız, tıklayınız.